links

LINKS

ORGANISATIES  
Uitgeverij P http://www.uitgeverijp.be
Poëziecentrum http://www.poeziecentrum.be
Vlaams Fonds Voor De Letteren http://www.fondsvoordeletteren.be
Boek.be http://www.boek.be
Stichting Lezen http://www.stichtinglezen.be
Letterenhuis http://www.letterenhuis.be
Jeugd en Poëzie http://www.jeugdenpoezie.be
Creatief Schrijven http://www.creatiefschrijven.be
   
SUGGESTIE VOOR ANDERE LETTERS  
Lies Van Gasse http://www.blauhaus.tk/
Michaël Vandebril http://www.michaelvandebril.be/
Max Temmerman http://www.maxtemmerman.be/
Vonk & Zonen http://www.vonkenzonen.be/vonk/
Diane Broeckhoven http://users.belgacom.net/dianebroeckhoven/
Didi De Paris http://didideparis.wordpress.com/
Marc Tritsmans http://schrijversgewijs.be/schrijvers/tritsmans-marc/
Stijn Vranken http://stijnvranken.wordpress.com/
Maarten Inghels http://www.maarteninghels.be
Tom Naegels http://www.tomnaegels.be
Wislawa Szymborska http://www.cobra.be/cm/cobra/boek/1.1210523
Carlos Drummond De Andrade http://www.youtube.com/watch?v=cPUHzvifuMc
   
TIJDSCHRIFTEN  
Tzum Literair weblog http://www.tzum.info
Literaire Tijdschriften http://www.literairetijdschriften.org
Culturele & Literaire Tijdschriften http://www.detijdschriften.be/kiosk.php
Deus Ex Machina http://www.deusexmachina.be
Het Liegend Konijn http://www.hetliegendkonijn.be
Das Magazin http://dasmag.nl
DW B http://www.dwb.be
DIGITALE POEZIE
http://hcl.harvard.edu/collections/digital_collections/poets_voice.cfm
  http://digitalepoezie.wordpress.com
  http://www.poetryinmotion.nl/grotewoorden/start.swf
  http://www.poetrycompressor.org
  http://www.vispo.com/StirFryTexts/
  http://www.poetrybeyondtext.org/
  http://www.secrettechnology.com
  http://www.tonnusoosterhoff.nl
  http://video.e-poets.net/composed.shtml
  http://epc.buffalo.edu/e-poetry/2013
  http://www.bbc.co.uk/arts/poetry/ondisplay/
   
OORDEN VAN VERDERF  
  http://www.demian.be
  http://groenewaterman.mijnboekhandelaar.com/
  https://www.facebook.com/tstadleest
  http://www.tsetsestrips.be
  http://www.ximeralabs.com/mekanik
  http://www.limerick.be
  http://www.paardvantroje.be
  http://www.iboeks.be
  http://www.walry.be
  http://www.dedrycoppen.be
http://www.dereyghere.be